Je nutné si stáhnout novou verzi flash přehrávače!

Sanitace aquamatu

Servisní služby
Cena bez DPH
Cena s DPH
SANITACE AQUAMATU
velká (vč.odstranění Ca)
250,- Kč
302,50- Kč
SANITACE AQUAMATU
malá
123,96- Kč
150,- Kč
oplach fontány vnější + dezinf.kohoutů 50,- Kč 60,50- Kč

Sanitace aquamatu

Vaše fontána potřebuje pravidelné čištění  !!!

Sanitace automatu je proces, při kterém se odstraní veškeré nečistoty v podobě prachu, vodního kamene a škodlivých či nežádoucích bakteríí. Pokud provedeme sanitaci automatu bude Váš přístroj opět hygienicky čistý a předejdeme tak všem možným příchutím stáčené vody a tím pádem i jejímu znehodnocení.

Sanitace aquamatu se provádí demontáží jednotlivých částí, které se omyjí desinfekčními prostředky a poté se opláchnou čistou vodou. Do nádoby s chladícím a ohřevným tělesem se napustí speciální sanační přípravek, který uvolňuje vodní kámen a zbavuje nečistot. Tento přípravek se poté vypouští otevřenými kohouty.

V posledním kroku čištění automatu se provádí důkladné pročištění čistou tekoucí vodu, která odplaví zbytky nežádoucích látek. Na automaty se dávají plomby, které signalizují provedenou sanitaci s datem provedení a je vyznačeno, kdy má být aquamat opět sanitován.

Sanitace dispenzorů na vodu provádíme za bezkonkurenční ceny i  pro cizí zákazníky, proto neváhejte a kontaktujte nás. 

vyčištění automatu na vodu, sanace aquamatu, odvápnění, servisní čištění, demineralizace, číštění automatu na vodu, výdejník vody, vyčistit fontánku na vodu, zásobování vodou a čištění
Internetový marketing eBRÁNA s.r.o. Správa PPC eBRÁNA s.r.o.