Je nutné si stáhnout novou verzi flash přehrávače!

Mošty - Lažanský Rubín

Mošty jsou přírodní ovocné nápoje vyrobené klasickou metodou. Po vylisování ovoce je šťáva pečlivě vyčeřena (krom moštů s vlákninou), přefiltrována, přepasterována a ihned stočena. Díky tomuto dokonalému a citlivému způsobu zpracování a konzervace si tato přírodní ovocná šťáva uchovává svoji přirozenou hodnotu, chuť i výrazné aroma. Skleněná láhev je proto tím nejlepším obalem, ze kterého nejlépe vychutnáte originalitu tohoto nápoje. Tyto mošty jsou nepřislazované, tedy vhodné pro diabetiky.
Ovocné nektary a nápoje jsou vyrobeny z kvalitních koncentrátů, které se získaly šetrným zahuštěním ovocné šťávy, a proto jsou jejich chuťové vlastnosti obdobné jako u moštů.

    

Poznámka k výrobkům: doba spotřeby všech našich výrobků je minimálně jeden a půl roku ode dne výroby, datum spotřeby je vždy uvedeno na uzávěru.
Nápoje plníme do skleněných lahví z odlehčeného skla, které jsou nevratné o obsahu 1 000 ml a 250 ml.
Dále nabízíme dárkové balení (papírovou krabičku s držadlem), které obsahuje 8 druhů našich výrobků o obsahu 250 ml.

https://www.youtube.com/watch?v=5chYhn2Z2lA

http://www.stream.cz/peklonataliri/685416-peklo-na-taliri-dzusy

Jablečný mošt:

Jablečný mošt je čistá přírodní šťáva získaná z jablek vypěstovaných na okraji CHKO Český ráj. Chuť i aroma jednotlivých šarží se lehce liší podle skladby odrůd a stupně konzumní zralosti. Právě to je dokladem čistě přírodního původu. Jablečná šťáva pozitivně působí na nervový systém, účinně snižuje cholesterol v krvi a je výborná proti onemocnění srdce a cév i proti infarktu.Působí proti únavě. Jablečný mošt není doslazován, proto je vhodný při různých dietách. Je zdrojem vitamínů a vlákniny. Pro svoji lahodnou chuť se používá i jako teplý nápoj, kde je možná stejná příprava jako u svařeného vína. Pro osvěžení jej lze pít s vodou či minerálkou.
 

Jablečný mošt s vlákninou:

 Jablečný mošt s vlákninou je vyroben stejně jako mošt jablečný, pouze s tím rozdílem, že je zde ponechána dřeňová složka daného ovoce.

                                                                 

Hruška:

Hruška je produktem vyráběným dvěma způsoby. Buď je to 100% hruškový mošt lisovaný z čerstvých hrušek (tzv. Hruška lisovaná) stejným postupem jako mošt jablečný nebo 100% hruškový nápoj vyrobený z koncentrátu (tzv. Hruška – 100% šťáva z koncentrátu) . Vzhledem k tomu, že hrušky vhodné ke zpracování na mošt jsou k dispozici pouze krátkodobě během jejich sklizně (jedná se spíše o sezónní záležitost) jsou v nabídce pouze časově omezenou dobu. Po zbytek roku je výrobek nahrazován právě nápojem z koncentrátu.
 

Hruška s vlákninou:

Hruškový mošt s vlákninou je vyroben stejně jako Hruška lisovaná, pouze s tím rozdílem, že je zde ponechána dřeňová složka daného ovoce. 

Mrkev a jablko s vlákninou:

Vyrábí se ve složení 60% jablka a 40% mrkvové šťávy vylisované z čerstvých surovin českého původu bez chemické konzervace a bez přídavku cukru či jiného sladidla. Chuť tohoto nápoje je překvapivě lahodná s mnohem širší paletou vitamínů, než mají jednodruhové nápoje. Významný je i betakarotén, který je v tomto nápoji rovněž bohatě obsažen.

Červená řepa s jablkem:

Novinka v našem sortimentu, vyrobená z jemné červené řepy a doplněná jablečnou šťávou. 

Vinný mošt bílý (odrůda Muller thurgau)

Vinné hrozny odrůdy Müller Thurgau jsou sklízeny na vinicích České republiky a jsou zpracovány bez chemických konzervantů tak, aby byly zachovány všechny blahodárné vlastnosti tohoto ovoce.


Vinný mošt červený (odrůda Zweigeltrebe)

Vinné hrozny odrůdy Zweigeltrebe jsou sklízeny na vinicích České republiky a jsou zpracovány bez chemických konzervantů tak, aby byly zachovány všechny blahodárné vlastnosti tohoto ovoce. Vzhledem k neúrodě červených hroznů v roce 2010 se Vinný mošt z odrůdy Zweigeltrebe bohužel nevyrábí.

Jablko-hruškový mošt:

Tento nepřislazovaný, lahodný ovocný nápoj je vyroben z koncentrátu. Překvapí jemnou vyváženou chutí. Obsahuje všechny výživné látky jako ovocná lisovaná šťáva. Jemná chuť hrušek je vhodně doplněna výraznou chutí jablek v poměru 1:1.

 

 

Nektary a nápoje


Pomeranč - jablko:

Je ovocný nápoj vyrobený z pomerančového a jablečného koncentrátu v poměru 72:28. Chuť je velmi vyvážená a příjemná, oproti jednodruhovým pomerančovým nápojům jemnější.
                                                               
 

Černý rybíz:

Ovocný nápoj z černého rybízu je vyráběn pouze z ovocného koncentrátu, získaného zahuštěním vylisované šťávy z černého rybízu. Ovocný podíl v tomto nápoji je 20%. Přesto je nápoj příjemně aromatický s výraznou, ale velmi příjemnou chutí černého rybízu. Spolu s jablečným moštem a višňovým nápojem patří k nejoblíbenějším a nejvíce prodávaným výrobkům z našeho sortimentu.
                                                                       
 

Višeň - ovocný nápoj

Vyrobeno z višňového koncentrátu. Nejde o 100% šťávu, neboť přímo vylisovaná šťáva má příliš výraznou chuť. Při výrobě je nutno ji ředit vodou a nápoj je pak doslazován cukrem. Nápoj vyrobený ze zahuštěné šťávy (koncentrátu) je v nabídce po celý rok.
                                                                    
 

Švestka

Švestkový ovocný nápoj najdete na našem trhu jen zřídka. Je vyráběn z kvalitního koncentrátu. Vyvážená chuť si jistě získá své příznivce. Tento lahodný, aromatický nápoj příjemně osvěží, ale i posílí Váš organismus. Švestky obsahují širokou škálu výživově cenných látek s příznivým účinkem na naše zdraví. Švestka působí též preventivně proti rakovině tlustého střeva.
 

Malina:

Novinka roku 2010 v našem výrobním sortimentu. Nápoj jemné, ale výrazné chuti. 

Jahoda:

Je to ovocný nápoj vyrobený opět ze zahuštěné šťávy, získané z čerstvých jahod. Ovocný podíl tvoří 40%. Chuť je velmi příjemná s výraznou vůní po zralých jahodách. Je zvláště oblíben mezi mladou generací a dětmi.
                                                                    

Bylinný nápoj z květu černého bezu:

.
Bylinný nápoj z květu černého bezu je osvěžující a lahodný nápoj připraven z květů černého bezu sbíraných v čistých oblastech naší republiky. Je vyroben šetrným způsobem tak, aby byly zachovány všechny blahodárné účinky této byliny, která pozitivně působí na lidské zdraví

BIO MOŠTY


V současné době se naše nabídka bio výrobků omezuje pouze na 4 výrobky, vyráběné ze dvou druhů ovoce – jablek a hrušek. Ovocné bio mošty jsou vyráběny šetrným způsobem lisováním z čerstvého ovoce vypěstovaného českými pěstiteli, kteří podléhají pravidelné kontrole a mají osvědčení, potřebné k pěstování ovoce v kvalitě bio. Jedná se vždy o 100% šťávu nijak nedoslazovanou, bez chemické konzervace. Konzervovány jsou pouze pasterací. V nabídce je:

  • Jablečný mošt BIO
  • Jablečný mošt BIO s vlákninou    
  • Hruškový mošt BIO
  • Hruškový mošt BIO s vlákninou
         
Všechny 4 druhy jsou vyráběny stejným způsobem, jako mošty z běžného ovoce. Rozdíl je pouze v použité surovině. Vzhledem k tomu, že se BIO výrobky vyrábějí pouze z čerstvého ovoce v období jejich sklizně a navíc jejich zdroje jsou prozatím omezené, může se stát, že v případě jejich většího odbytu skladové zásoby dojdou. Je tedy nutné je alespoň částečně považovat za výrobky sezónní.Internetový marketing eBRÁNA s.r.o. Správa PPC eBRÁNA s.r.o.